• http://www.galdahokejs.lv
  • Meduskoks
  • Stiga
  • RD IKSD
  • TabulaRasa
  • www.perfettivanmelle.com/
  • Valsts sportam
  • 1a.lv
  • Meller
  • Chupachups
  • http://www.nano.lv/
  • Fruittella
  • mentos

2014.gads

 OPEN VeterāniJunioriDāmas
1. Atis Sīlis  1. Sergejs Mihejevs 1. Sandis Lagzdiņš 1. Laima Kamzola
2. Edgars Caics  2. Raimonds Īša 2. Filips Buhtujevs 2. Ilze Zuce-Tenča
3. Matīss Saulītis  3. Aleksandrs Žernovojs 3. Gints Lasmanis 3. Gundega Paķe


Latvijas čempionāts OPEN klasē notika 2014.gada 3.maijā Inčukalnā, Inčukalna sporta kompleksā.


Rezultāti: 

1.kārta:
A grupa , B grupa , C grupa , D grupa


2.kārta:
1.līga , 2.līga , 3.līga

3.kārta:
Play-off


Foto


Visas vietas:

1. Atis Sīlis
2. Edgars Caics
3. Matīss Saulītis
4. Andris Liepiņš
5. Gints Lasmanis
6. Filips Buhtujevs
7. Edgars Mucenieks
8. Raivis Pukinskis
9. Valts Smagars
10. Jevgēnijs Zaharovs
11. Artjoms Zaharovs
12. Artūrs Verčins
13. Edgars Saulītis
14. Sandis Kristaps Lagzdiņš
15. Raivis Miglinieks
16. Edgars Vītols
17. Rūdolfs Kamzols
18. Raivis Sternāts
19. Aleksandrs Žernovojs
20. Elvijs Siliņš
21. Maria Saveljeva
22. Arnis Vītols
23. Edžus Kaņeps
24. Sandis Kadakovskis
25. Igor Saveljev
26. Raimonds Īša
27. Simonas Pleikys
28. Emīls Liepiņš
29. Eliāns Ēdelis
30. Ilgvars Pavlovskis
31. Laima Kamzola
32. Guntis Ernšteins
33. Vafa Hamdamov
34. Rainers Kalniņš
35. Eduards Paķis
36. Emīls Krasts
37. Edgars Jemeļjanovs
38. Sandis Krasts
39. Elēna Rācenāja
40. Alens Kalniņš
41. Ingus Danenbergs
42. Elīna Gala
43. Gundega Paķe
44. Sandis Kalniņš
45. Kārlis Ābols
46. Kaspars Viļums
47. Hugo Brengulis
48. Audrius Pleikys
49. Kristaps Zarinieks
50. Gunārs Buls
51. Jānis Vidzis
52. Lars Hillar Karlsson
53. Vilnis Zoldners
54. Sergejs Bezenkovs
55. Sandra Komaraite
56. Darius Stasiūnas
57. Georgijs Semjonovs
58. Linas Vasilevičius
59. Aigars Romals
60. Jānis Rektiņš
61. Aleksandrs Ozernojs
62. Matīss Kamzols
63. Jurijs Gutmans
64. Olga Ozernaja



 

Latvijas čempionāts junioriem, Latvijas čempionāts dāmām un Latvijas čempionāts veterāniem notika 5.aprīlī Inčukalnā, Inčukalna sporta kompleksā.



Nomināciju čempionāta fotogrāfijas
 


















Latvijas čempionāts Junioriem

1.kārta: A grupa, B grupa, C grupa, D grupa

2.kārta: 1.līga , 2.līga , 3.līga

3.kārta: Play-off

Visas vietas:

1. Sandis Lagzdiņš
2. Filips Buhtujevs
3. Gints Lasmanis
4. Edgars Vītols
5. Emīls Liepiņš
6. Rainers Kalniņš
7. Raivis Miglinieks
8. Eliāns Ēdelis
9. Simonas Pleikys
10. Alens Kalniņš
11. Kārlis Ābols
12. Elēna Rācenāja
13. Ingus Danenbergs
14. Kaspars Kuharjonoks
15. Marisa Gobiņa
16. Laima Kamzola
17. Elvis Arhinovičs
18. Pauls Albužis
19. Kristaps Neimanis
20. Nauris Adata
21. Emīls Krasts
22. Rūdis Kadakovskis
23. Kristers Igors Bolsunovskis
24. Hugo Brengulis
25. Henrijs Lerme
26. Niks Rainers Ādamsons
27. Ingus Romals
28. Aigars Romals
29. Matīss Kamzols
30. Pēteris Gravāns
31. Tomass Ragelis
32. Andžejs Barins
33. Artis Kurzemnieks
34. Kristaps Zīders
35. Kristers Zombergs
36. Edvards Drozds


Latvijas čempionāts Dāmām

1.kārta: Grupa

2.kārta:
Play-off ,
2.līga (tabula)


Visas vietas:
1. Laima Kamzola

2. Ilze Zuce-Tenča
3. Gundega Paķe
4. Elīna Gala
5. Elēna Rācenāja
6. Sandra Komaraite
7. Marisa Gobiņa
8. Jurgita Arbačiauskaite
9. Anete Baltgaile
10. Nikola Daude
11. Megija Suhareva

Latvijas čempionāts Veterāniem

1.kārta: Grupa

2.kārta:
Play-off ,
2.līga (tabula)


Visas vietas:
1. Sergejs Mihejevs
2. Raimonds Īša
3. Aleksandrs Žernovojs
4. Ilgvars Pavlovskis
5. Arnis Vītols
6. Sandis Krasts
7. Guntis Ernšteins
8. Jānis Ķirsis
9. Audrius Pleikys
10. Aivars Vāvers
11. Vilnis Zoldners
12. Egīls Belševics
13. Jānis Rektiņš
14. Sergejs Bezenkovs
15. Kaspars Irbe
16. Dainis Zariņš




Latvijas čempionāta reglaments
Latvijas čempionāta nominācijām reglaments

INFO PARTNERIS


sportacentrs.com