• Reklāma1
  • Reklāma2
  • image
  • 1a.lv
  • evian
  • Chupachups
  • Fruittella
  • RD IKSD
  • Nivea
  • mentos
  • Stiga
  • www.perfettivanmelle.com/
  • TabulaRasa
  • Meller
  • Bahlsen
  • Meduskoks
  • Nano.lv
  • IZM

2013.gads

OPEN (kopējā klase) VeterāniJunioriDāmas
1. Atis Sīlis 1. Aleksandrs Žernovojs 1. Andris Liepiņš 1. Baiba Dace Ozoliņa
2. Matīss Saulītis 2. Raimonds Īša 2. Gints Lasmanis 2. Laima Kamzola
3. Filips Buhtujevs 3. Arnis Vītols 3. Filips Buhtujevs 3. Ilze Zuce-Tenča


Latvijas čempionāts OPEN klasē


notika 2013.gada 11.maijā Inčukalnā, Inčukalna sporta kompleksā (karte).


Rezultāti:


1. kārta:
A grupaB grupa, C grupa, D grupa

2. kārta:
1. līga, 2. līga, 3. līga, 4. līga

3. kārta:
PLAY-OFF

Foto
Visas vietas:
1. Atis Sīlis
2. Matīss Saulītis
3. Filips Buhtujevs
4. Edžus Kaņeps
5. Jevgēņijs Zaharovs
6. Artjoms Zaharovs
7. Sandis Lagzdiņš
8. Sergejs Mihejevs
9. Valts Smagars
10. Rūdolfs Kamzols
11. Andris Liepiņš
12. Jorens Leskovičs
13. Sandis Kalniņš
14. Edgars Vītols
15. Edgars Mucenieks
16. Aleksandrs Žernovojs
17. Mikus Saulītis
18. Gints Lasmanis
19. Arnis Vītols
20. Raivis Sternāts
21. Sandis Kadakovskis
22. Baiba Dace Ozoliņa
23. Ilze Zuce-Tenča
24. Didzis Ziemelis
25. Andrejs Kuzņecovs
26. Artūrs Verčins
27. Elvijs Siliņš
28. Jānis Stūrmanis
29. Simonas Pleikys
30. Eliāns Ēdelis
31. Guntis Ernšteins
32. Kārlis Ābols
33. Kaspars Viļums
34. Gundega Paķe
35. Laima Kamzola
36. Gatis Golonovs
37. Raivis Miglenieks
38. Alvis Siliņš
39. Ingus Danenbergs
40. Guntis Karlovskis
41. Kristaps Zarinieks
42. Edgars Saulītis
43. Rūdolfs Kreicbergs
44. Raimonds Īša
45. Egīls Belševics
46. Eduards Paķis
47. Sandis Krasts
48. Rainers Kalniņš
49. Emīls Krasts
50. Audrius Pleikys
51. Kristaps Neimanis
52. Alens Kalniņš
53. Rūdis Kadakovskis
54. Vilnis Zoldners
55. Aigars Romals
56. Rinalds Strazdiņš
57. Jānis Rektiņš
58. Dainis Zariņš
59. Marisa Gobiņa
60. Paula Bože
61. Gunārs Buls
62. Elvis Arhinovičs
63. Daniels Stankevičs
64. Elēna Rācenāja
65. Janis Vidzis
66. Linas Vasilevicius
67. Vladimir Voronov
68. Nils Deivids Vilcāns
69. Rūdolfs Kamarūts
70. Georgijs Semjonovs
71. Henrijs Lerme
72. Regnārs Krēsliņš
73. Sandra Komaraite
74. Sendijs Lauris Baraks
75. Markus Kumskis
76. Darius Stasiunas
77. Ingus Romals
78. Mārtiņš Lipskis
79. Emils Ciraks
80. Gustavs Balodis




Latvijas čempionāts junioriem, Latvijas čempionāts dāmām un Latvijas čempionāts veterāniem notika 2.martā Inčukalnā Baltijas čempionāta ietvaros.

Baltijas un Latvijas čempionāts Dāmām

1.kārta: Grupa

2.kārta:
Play-off ,
2.līga 1.aplis, 2.līga 2.aplis

Vietas:

1. Baiba Dace Ozoliņa
2. Laima Kamzola
3. Ilze Zuce-Tenča
4. Gundega Paķe
5. Elīna Gala
6. Paula Bože
7. Elēna Rācenāja
8. Anete Baltgaile
9. Dace Dubava
10. Patrīcija Zabarovska
11. Stefānija Lasmane
12. Inese Reinfelde

FOTO

Baltijas un Latvijas čempionāts Veterāniem

1.kārta: Grupa

2.kārta: Play-off Baltijas čempionāts , 2.līga

Play-off Latvijas čempionāts

Vietas Baltijas čempionāts:

1. Aleksandrs Žernovojs
2. Raimonds Īša
3. Arnis Vītols
4. Salvis Skarainis
5. Ilgvars Pavlovskis        
6. Guntis Ernšteins        
7. Audrius Pleikys        
8. Aivars Vāvers        
9. Egīls Belševics
10. Sandis Krasts
11. Dainis Zariņš
12. Jānis Rektiņš
13. Georgijs Semjonovs
14. Andrius Orlauskas
15. Emilis Gustainis

Vietas Latvijas čempionāts:
1. Aleksandrs Žernovojs
2. Raimonds Īša
3. Salvis Skarainis
4. Arnis Vītols
5. Ilgvars Pavlovskis        
6. Guntis Ernšteins        
7. Aivars Vāvers        
8. Egīls Belševics
9. Sandis Krasts
10. Dainis Zariņš
11. Jānis Rektiņš
12. Georgijs Semjonovs

Baltijas un Latvijas čempionāts Junioriem

1.kārta: A grupa, B grupa, C grupa

2.kārta: 1.līga , 2.līga , 3.līga

3.kārta:Play-off

Vietas:
1. Andris Liepiņš
2. Gints Lasmanis
3. Filips Buhtujevs
4. Edgars Vītols
5. Rūdolfs Kamzols
6. Edžus Kaņeps
7. Eliāns Ēdelis
8. Jānis Zālīte
9. Sandis Lagzdiņš
10. Kaspars Kuharjonoks
11. Laima Kamzola
12. Simonas Pleikys (LTU)
13. Baiba Dace Ozoliņa
14. Emīls Krasts
15. Alens Kalniņš
16. Kārlis Ābols
17. Ingus Danenbergs
18. Rinalds Strazdiņš
19. Rūdis Kadakovskis
20. Dāvis Stepanskis
21. Laurynas Orlauskas (LTU)
22. Elvis Arhinovičs
23. Rainers Kalniņš
24. Henrijs Lērme
25. Rolands Folkheims
26. Elēna Rācenāja
27. Kristaps Neimanis
28. Pauls Albužis
29. Raivis Miglenieks
30. Aigars Romals
31. Kristers Igors Bolsunovskis
32. Nauris Adata
33. Dāvis Krasts
34. Paula Bože
35. Edijs Liepiņš
36. Regnārs Krēsliņš
37. Kārlis Dureika
38. Juozapas Gustainis (LTU)
39. Sendijs Lauris Baraks
40. Pēteris Gūtmanis
41. Sandris Bonks
42. Emīls Pureniņš
43. Ingus Romals
44. Markus Kumskis
45. Jānis Baltavičs




Latvijas čempionāta reglaments
Latvijas čempionāta nominācijām reglaments


INFO PARTNERIS


sportacentrs.com