• Reklāma1
  • Reklāma2
  • image
  • www.perfettivanmelle.com/
  • Meduskoks
  • Nivea
  • RD IKSD
  • Meller
  • Stiga
  • Chupachups
  • Nano.lv
  • 1a.lv
  • IZM
  • Bahlsen
  • TabulaRasa
  • Fruittella
  • mentos
  • evian

2009.gads

OPEN (kopējā klase) VeterāniJunioriDāmas
1. Atis Sīlis 1. Jānis Ķirsis 1. Matīss Saulītis 1. Baiba Dace Ozoliņa
2. Edgars Caics 2. Aivars Vāvers 2. Artūrs Verčins 2. Dārta Ozoliņa
3. Valts Smagars 3. Vilnis Zoldners 3. Andrejs Kuzņecovs 3. Gundega Paķe
Latvijas čempionāts
junioriem, veterāniem, dāmām 2009

 Latvijas čempionāts junioriem, dāmām un senioriem notika 2009.gada 17.janvārī Rīgas 3.vidusskolā.


Atbilstoši LGHF valdes pirmssezonas lēmumam Latvijas nomināciju čempionātu uzvarētāji automātiski ieguva vietu Latvijas izlasē attiecīgajā kategorijā.

Raksts par nomināciju čempionātu



Latvijas čempionāts OPEN klasē (pieaugušie/kopējā klase) notika 2.maijā Inčukalnā.

Jaunajam Latvijas čempionam dāvanā mūzikas centrs (micro HiFi system) LG XC-12!

 
Rezultāti OPEN

1. kārta: A grupa, B grupa, C grupa, D grupa
2. kārta: 1.līga, 2.līga, 3.līga
3. kārta: Izslēgšanas spēles (play-off)

Visas vietas turnīrā (ar viesiem no Igaunijas)
1. Atis Sīlis
2. Edgars Caics
3. Valts Smagars
4. Matīss Saulītis
5. Raivis Pukinskis
6. Edgars Mucenieks
7. Didzis Ziemelis
8. Edgars Saulītis
9. Kārlis Balodis
10. Raivis Sternāts
11. Jevgēņijs Zaharovs
12. Mikus Saulītis
13. Artūrs Verčins
14. Jānis Kalnevics
15. Sandis Kalniņš
16. Salvis Skarainis
17. Artjoms Zaharovs
18. Haralds Gals
19. Jevgeni Zholobovski
20. Sergejs Mihejevs
21. Igor Saveljev
22. Juri Artamonov
23. Lauris Ābols
24. Romāns Faļkenšteins
25. Andrejs Kuzņecovs
26. Egīls Belševics
27. Vafa Hamdamov
28. Ilze Zuce-Tenča
29. Ēriks Kuharjonoks
30. Eduards Paķis
31. Edijs Bērziņš
32. Aleksandrs Žernovojs
33. Sandis Kadakovskis
34. Aivis Rudzītis
35. Kaspars Dubavs
36. Mariss Emerbergs
37. Baiba Dace Ozoliņa
38. Gints Lasmanis
39. Kaspars Viļums
40. Guntis Ernšteins
41. Edgars Vītols
42. Valts Grīnbergs
43. Kristiāns Cimers
44. Gundega Paķe
45. Elīna Gala
46. Sergei Sokolov
47. Maria Saveljeva
48. Rūdolfs Kreicbergs
49. Dārta Ozoliņa
50. Didzis Pučinskis
51. Daniels Laizāns
52. Māris Zariņš
53. Rimants Mironovičs
54. Kaspars Puikevics
55. Konstantīns Ruckis
56. Dainis Zariņš
57. Jānis Rektiņš
58. Ingmars Šulcs
59. Eliāns Ēdelis
60. Niks Puriņš
61. Artjoms Volinčuks
62. Zigmunds Ēdelis
63. Maksim Stykailo
64. Maksims Kuzņecovs
65. Toms Rubenis
66. Jānis Tamsons
67. Kristīne Bitļana
68. Andis Grīnbergs
69. Antons Volinčuks

Visas vietas Latvijas čempionātā:
(bez viesiem no Igaunijas, kuri spēlēja ārpus konkurences)

1. Atis Sīlis
2. Edgars Caics
3. Valts Smagars
4. Matīss Saulītis
5. Raivis Pukinskis
6. Edgars Mucenieks
7. Didzis Ziemelis
8. Edgars Saulītis
9. Kārlis Balodis
10. Raivis Sternāts
11. Jevgēņijs Zaharovs
12. Mikus Saulītis
13. Artūrs Verčins
14. Jānis Kalnevics
15. Sandis Kalniņš
16. Salvis Skarainis
17. Artjoms Zaharovs
18. Haralds Gals
19. Sergejs Mihejevs
20. Lauris Ābols
21. Romāns Faļkenšteins
22. Andrejs Kuzņecovs
23. Egīls Belševics
24. Ilze Zuce-Tenča
25. Ēriks Kuharjonoks
26. Eduards Paķis
27. Edijs Bērziņš
28. Aleksandrs Žernovojs
29. Sandis Kadakovskis
30. Aivis Rudzītis
31. Kaspars Dubavs
32. Mariss Emerbergs
33. Baiba Dace Ozoliņa
34. Gints Lasmanis
35. Kaspars Viļums
36. Guntis Ernšteins
37. Edgars Vītols
38. Valts Grīnbergs
39. Kristiāns Cimers
40. Gundega Paķe
41. Elīna Gala
42. Rūdolfs Kreicbergs
43. Dārta Ozoliņa
44. Didzis Pučinskis
45. Daniels Laizāns
46. Māris Zariņš
47. Rimants Mironovičs
48. Kaspars Puikevics
49. Konstantīns Ruckis
50. Dainis Zariņš
51. Jānis Rektiņš
52. Ingmars Šulcs
53. Eliāns Ēdelis
54. Niks Puriņš
55. Artjoms Volinčuks
56. Zigmunds Ēdelis
57. Maksims Kuzņecovs
58. Toms Rubenis
59. Jānis Tamsons
60. Kristīne Bitļana
61. Andis Grīnbergs
62. Antons Volinčuks


Rezultāti Juniori

1. kārta: A grupa, B grupa
2. kārta: 1.līga, 2.līga
3. kārta: Izslēgšanas spēles (play-off)

Visas vietas Juniori:
1. Matīss Saulītis
2. Artūrs Verčins
3. Andrejs Kuzņecovs
4. Jānis Karlovskis
5. Haralds Gals
6. Roberts Kupčs
7. Daniels Laizāns
8. Valts Grīnbergs
9. Artjoms Zaharovs
10. Rihards Gals
11. Kristiāns Cimers
12. Kaspars Viļums
13. Aivis Rudzītis
14. Edijs Bērziņš
15. Viktors Petrovs
16. Ēriks Kuharjonoks
17. Andis Grīnbergs
18. Jānis Jušmanovs
19. Baiba Dace Ozoliņa
20. Didzis Pučinskis
21. Arnis Gustins
22. Artūrs Vītiņš
23. Jānis Bukšs
24. Henriks Rektiņš
25. Ilze Zuce-Tenča
26. Erlends Bērziņš
27. Mārtiņš Svitka
28. Aleksandrs Goba
29. Sigita Liepiņa
30. Rinalds Dārznieks
31. Guntars Bravackis
32. Romāns Lugins


Rezultāti Dāmas

1. kārta: Grupa
2. kārta: Izslēgšanas spēles (play-off)

Visas vietas Dāmas:
1. Baiba Dace Ozoliņa
2. Dārta Ozoliņa
3. Gundega Paķe
4. Ilze Zuce-Tenča
5. Elīna Gala
6. Sigita Liepiņa


Rezultāti Seniori

1. kārta: Grupa un 2.līga
2. kārta: Izslēgšanas spēles (play-off)

Visas vietas Seniori:
1. Jānis Ķirsis
2. Aivars Vāvers
3. Vilnis Zoldners
4. Dainis Zariņš
5. Andris Goba
6. Uldis Cēsnieks
7. Jānis Rektiņš
8. Dins Bahs
9. Viktors Goba

INFO PARTNERIS


sportacentrs.com