• Reklāma1
  • Reklāma2
  • image
  • Stiga
  • Nano.lv
  • IZM
  • evian
  • Meller
  • www.perfettivanmelle.com/
  • Chupachups
  • Fruittella
  • RD IKSD
  • Bahlsen
  • Nivea
  • mentos
  • TabulaRasa
  • 1a.lv
  • Meduskoks

2008.gads

OPEN (kopējā klase) VeterāniJunioriDāmas
1. Atis Sīlis 1. Jānis Ķirsis 1. Artūrs Verčins 1. Dārta Ozoliņa
2. Raivis Pukinskis 2. Ilgvars Pavlovskis 2. Didzis Ziemelis 2. Ilze Zuce-Tenča
3. Edgars Caics 3. Arnis Vītols 3. Kārlis Balodis 3. Elīna Gala

 

E.Caics, A.Sīlis, R.Pukinskis
D.Ziemelis, A.Verčins, K.Balodis
D.Ozoliņa, I.Zuce-Tenča, E.Gala
I.Pavlovskis, J.Ķirsis, A.Vītols, V.Zoldners
Foto (Open)
Foto (jun/vet/dāmas)

Latvijas čempionāts junioriem, dāmām un senioriem notika 2008.gada 26.janvārī Rīgas 88.vidusskolā.

Latvijas čempionāts OPEN klasē (pieaugušie/kopējā klase) notika 2008.gada 10.maijā Inčukalnā.


Raksts par nomināciju čempionātu

Rezultāti OPEN

1. kārta: A grupa, B grupa, C grupa, D grupa
2. kārta: 1.līga, 2.līga, 3.līga, 4.līga
3. kārta: Izslēgšanas spēles (play-off)

Visas vietas turnīrā (ar viesiem no Igaunijas)
1. Atis Sīlis
2. Raivis Pukinskis
3. Edgars Caics
4. Jevgēņijs Zaharovs
5. Jānis Kalnevics
6. Sergejs Mihejevs
7. Mikus Saulītis
8. Kārlis Balodis
9. Raivis Sternāts
10. Edgars Mucenieks
11. Artūrs Verčins
12. Didzis Ziemelis
13. Valts Smagars
14. Ivars Viļķens
15. Sandis Kalniņš
16. Igor Saveljev
17. Matīss Saulītis
18. Jevgeni Zholobovski
19. Salvis Skarainis
20. Haralds Gals
21. Arnis Vītols
22. Andrejs Kuzņecovs
23. Egīls Belševics
24. Sergejs Gudzs
25. Sandis Kadakovskis
26. Aivars Vāvers
27. Rihards Gals
28. Ilgvars Pavlovskis
29. Aleksandrs Žernovojs
30. Vladislav Trofimov
31. Rolands Zariņš
32. Aigars Nažinskis
33. Kristaps Zarinieks
34. Gundega Paķe
35. Kaspars Viļums
36. Vitālijs Gustins
37. Artis Skujnieks
38. Ilze Zuce-Tenča
39. Eduards Paķis
40. Intars Žubeckis
41. Maria Saveljeva
42. Daniels Laizāns
43. Maksim Vasiljev
44. Kaspars Kuharjonoks
45. Baiba Ozoliņa
46. Dārta Ozoliņa
47. Didzis Pučinskis
48. Valts Grīnbergs
49. Guntis Ernšteins
50. Andis Grīnbergs
51. Kristiāns Cimers
52. Elīna Gala
53. Viktors Petrovs
54. Andris Ziemelis
55. Eduards Blūmentāls
56. Egīls Baltcers
57. Kristaps Ziemelis
58. Edgars Brenards
59. Toms Puķe
60. Dainis Zariņš
61. Rimants Mironovičs
62. Māris Zariņš
63. Dainis Villa
64. Viesturs Šmits
65. Edijs Bērziņš
66. Gundars Čehovičš
67. Visvaldis Janels
68. Arnis Gustins
69. Romans Blūmentāls
70. Emīls Auziņš
71. Toms Ziemelis
72. Kaspars Komļevs
73. Ritvars Tīrumnieks

Visas vietas Latvijas čempionātā:
(bez viesiem no Igaunijas, kuri spēlēja ārpus konkurences)

1. Atis Sīlis
2. Raivis Pukinskis
3. Edgars Caics
4. Jevgēņijs Zaharovs
5. Jānis Kalnevics
6. Sergejs Mihejevs
7. Mikus Saulītis
8. Kārlis Balodis
9. Raivis Sternāts
10. Edgars Mucenieks
11. Artūrs Verčins
12. Didzis Ziemelis
13. Valts Smagars
14. Ivars Viļķens
15. Sandis Kalniņš
16. Matīss Saulītis
17. Salvis Skarainis
18. Haralds Gals
19. Arnis Vītols
20. Andrejs Kuzņecovs
21. Egīls Belševics
22. Sergejs Gudzs
23. Sandis Kadakovskis
24. Aivars Vāvers
25. Rihards Gals
26. Ilgvars Pavlovskis
27. Aleksandrs Žernovojs
28. Rolands Zariņš
29. Aigars Nažinskis
30. Kristaps Zarinieks
31. Gundega Paķe
32. Kaspars Viļums
33. Vitālijs Gustins
34. Artis Skujnieks
35. Ilze Zuce-Tenča
36. Eduards Paķis
37. Intars Žubeckis
38. Daniels Laizāns
39. Kaspars Kuharjonoks
40. Baiba Ozoliņa
41. Dārta Ozoliņa
42. Didzis Pučinskis
43. Valts Grīnbergs
44. Guntis Ernšteins
45. Andis Grīnbergs
46. Kristiāns Cimers
47. Elīna Gala
48. Viktors Petrovs
49. Andris Ziemelis
50. Eduards Blūmentāls
51. Egīls Baltcers
52. Kristaps Ziemelis
53. Edgars Brenards
54. Toms Puķe
55. Dainis Zariņš
56. Rimants Mironovičs
57. Māris Zariņš
58. Dainis Villa
59. Viesturs Šmits
60. Edijs Bērziņš
61. Gundars Čehovičš
62. Visvaldis Janels
63. Arnis Gustins
64. Romans Blūmentāls
65. Emīls Auziņš
66. Toms Ziemelis
67. Kaspars Komļevs
68. Ritvars Tīrumnieks



Rezultāti Juniori

1. kārta: A grupa, B grupa, C grupa
2. kārta: 1.lîga, 2.lîga, 3.lîga
3. kārta: Izslēgšanas spēles (play-off)

Visas vietas Juniori


Rezultāti Dāmas

1. kārta: Grupa
2. kārta: Izslēgšanas spēles (play-off)

Visas vietas Dāmas:
1. Dārta Ozoliņa
2. Ilze Zuce-Tenča
3. Elīna Gala
4. Gundega Paķe


Rezultāti Seniori

1. kārta: Grupa
2. kārta: Izslēgšanas spēles (play-off)

Visas vietas Seniori:
1. Jānis Ķirsis
2. Ilgvars Pavlovskis
3. Arnis Vītols
4. Vilnis Zoldners
5. Egīls Belševics
6. Aivars Vāvers

 

INFO PARTNERIS


sportacentrs.com