• http://www.galdahokejs.lv
  • Meller
  • Bahlsen
  • Fruittella
  • Meduskoks
  • www.perfettivanmelle.com/
  • mentos
  • RD IKSD
  • Nano.lv
  • Chupachups
  • Mollers
  • Stiga
  • IZM
  • TabulaRasa
  • 1a.lv

MŪSU PARTNERI


stiga

mentos

chupachups

valsts sportam
Rīgas Dome IKSD

2008

7. Latvijas komandu čempionāts notika 15.martā Rīgas 3.vidusskolā.

1. BJC Laimīte (Artūrs Verčins, Atis Sīlis, Ivars Viļķens, Edgars Caics)
2. Skrundas GHK 1 (Jevgēņijs Zaharovs, Valts Smagars, Edgars Mucenieks, Raivis Pukinskis)
3. Inčukalna GHK 1 (Jānis Kalnevics, Edgars Saulītis, Sandis Kalniņš, Mikus Saulītis, Matīss Saulītis)

 

Foto

4. Inčukalna GHK 2 (Kārlis Balodis, Didzis Ziemelis, Kaspars Dubavs, Haralds Gals)
5. Rīgas GHK 1 (Jānis Ķirsis, Ilgvars Pavlovskis, Sergejs Mihejevs, Raivis Sternāts, Mārcis Andersons)
6. Skrundas GHK 2 (Arnis Vītols, Sandis Kadakovskis, Artjoms Zaharovs, Deniss Vitkovskis)
7. Inčukalna GHK 4 (Edijs Vāvers, Aivars Vāvers, Roberts Kupčs, Roberts Meijers, Rihards Gals)
8. Igaunijas izlase (Vladislav Trofimov, Igor Saveljev, Jevgeni Zholobovski, Vafa Hamdamov, Valeri Trofimov)
9. Melnie zirdziņi/RGHK (Egīls Belševics, Intars Žubeckis, Rūdolfs Kreicbergs, Vilnis Zoldners)
10. Jēkabpils GHK 1 (Andrejs Kuzņecovs, Rūdolfs Valainis, Artūrs Litvinčuks, Kristaps Zarinieks)
11. Inčukalna GHK 5 (Jānis Karlovskis, Kristiāns Cimers, Vitālijs Gustins, Guntis Karlovskis, Ēriks Kuharjonoks)
12. Skrundas GHK 3 (Endijs Budris, Roberts Emerbergs, Mariss Emerbergs, Edgars Vītols)
13. Ekstrēmisti/IGHK (Gundega Paķe, Eduards Paķis, Edijs Bogdāns, Lauris Ābols, Sergejs Gudzs)
14. Skrundas GHK 4 (Oskars Alhimovičs, Aivis Rudzītis, Edgars Rutkis, Jānis Grundbergs)
15. Latvijas Dāmu izlase (Dārta Ozoliņa, Ilze Zuce-Tenča, Baiba Ozoliņa, Elīna Gala)
16. Ventspils GHK 1 (Aleksandrs Žernovojs, Edgars Garšneks, Guntis Ernšteins, Māris Zariņš)
17. Jēkabpils GHK 2 (Gatis Golonovs, Jānis Jušmanovs, Jānis Bukšs, Ilvars Vaskis)
18. Skrundas GHK 5 (Valdis Kalniņš-Nāckalns, Gints Lasmanis, Kārlis Kauliņš, Kārlis Kliemanis)
19. Inčukalna GHK 6 (Andis Grīnbergs, Viktors Petrovs, Kaspars Kuharjonoks, Artūrs Vītiņš)
20. Skrundas GHK 6 (Sandris Podiņš, Reinis Grīnbergs, Raivo Dabiņš, Jānis Vingris)
21. Viesīte 1 (Edijs Bērziņš, Didzis Pučinskis, Jānis Mežaraups, Aigars Nažinskis)
22. Rīgas GHK 2 (Valts Grīnbergs, Armands Bukovskis, Kaspars Viļums, Kelvins Ņečajevs, Andrejs Pumpurs)
23. Ventspils GHK 2 (Roberto Puķītis, Dainis Zariņš, Rimants Mironovičs, Kaspars Komļevs)
24. Viesīte 2 (Mārtiņš Markizs, Raitis Markizs, Ritvars Tīrumnieks, Kristaps Noviks)

Reglaments

Rezultāti:
1. kārta: A grupa, B grupa, C grupa, D grupa
2. kārta: 1.līga, 2. līga, 3.līga