• http://www.galdahokejs.lv
  • Chupachups
  • Stiga
  • mentos
  • Fruittella
  • Valsts sportam
  • TabulaRasa
  • Meller
  • www.perfettivanmelle.com/
  • Meduskoks
  • http://www.nano.lv/
  • 1a.lv
  • RD IKSD

Latvijas Komandu čempionāts

Informāciju par klubos reģistrētajiem spēlētājiem var atrast sadaļā Klubi.


Lai iegūtu vairāk informācijas par kādu no turnīriem, izvēlieties gadu.


 

2017


Latvijas čempionāts komandām
 notika 14.janvārī Rīgā, Rīgas Kultūru vidusskolā (Ganību dambis 7).


Lasīt tālāk ...

2016


Latvijas čempionāts komandām
 notika 10.aprīlī Inčukalnā, Inčukalna sporta kompleksā (karte).

Lasīt tālāk ...

2015


Latvijas čempionāts komandām
 notika 12.aprīlī Inčukalnā, Inčukalna sporta kompleksā (karte).

Lasīt tālāk ...

2014


Latvijas čempionāts komandām
 notika 6.aprīlī Inčukalnā, Inčukalna sporta kompleksā (karte).

 

Lasīt tālāk ...

2013

2013. gada Latvijas komandu čempionāts notika 3.martā Baltijas čempionāta ietvaros Inčukalna Sporta kompleksā.

Vietas:
1. Inčukalna GHK 2 (Kārlis Balodis, Jānis Kalnevics, Sandis Kalniņš, Haralds Gals)
2. Skrundas GHK (Valts Smagars, Gints Lasmanis, Edgars Mucenieks, Jevgēņijs Zaharovs, Artjoms Zaharovs)
3. Inčukalna GHK 1 (Matīss Saulītis, Mikus Saulītis, Edgars Saulītis, Didzis Ziemelis, Filips Buhtujevs)

Lasīt tālāk ...

2012

2012. gada Latvijas komandu čempionāts notika 4.martā Inčukalna Sporta kompleksā.

1. Inčukalna GHK 1 (Matīss Saulītis; Edgars Saulītis; Mikus Saulītis; Didzis Ziemelis)
2. Skrundas GHK 1 (Jevgēņijs Zaharovs; Artjoms Zaharovs; Gints Lasmanis; Valts Smagars)
3. BJC Laimīte (Edgars Caics; Artūrs Verčins; Andris Liepiņš; Sandis Lagzdiņš; Emīls Liepiņš)

Lasīt tālāk ...

2011

1. Inčukalna GHK 1 (Edgars Saulītis; Mikus Saulītis; Matīss Saulītis; Didzis Ziemelis)
2. Skrundas GHK 1 (Jevgēņijs Zaharovs; Artjoms Zaharovs; Edgars Mucenieks; Valts Smagars)
3. Inčukalna GHK 2 (Kārlis Balodis; Jānis Kalnevics; Sandis Kalniņš; Roberts Kupčs)

Lasīt tālāk ...

2010

2010.gada Latvijas Komandu čempionāts notika Saulkalnē.

1. BJC Laimīte (Atis Sīlis; Edgars Caics; Artūrs Verčins; Ivars Viļķens)
2. Inčukalna GHK 1 (Edgars Saulītis, Mikus Saulītis, Matīss Saulītis, Didzis Ziemelis)
3. Inčukalna GHK 2 (Kārlis Balodis, Jānis Kalnevics, Sandis Kalniņš, Haralds Gals)

Lasīt tālāk ...

2009

8. Latvijas komandu čempionāts notika 31.janvārī Inčukalna Tautas namā.

1. BJC Laimīte (Atis Sīlis; Edgars Caics; Artūrs Verčins; Ivars Viļķens)
2. Skrundas GHK 1 (Jevgēņijs Zaharovs; Raivis Pukinskis; Edgars Mucenieks; Valts Smagars)
3. Inčukalna GHK 2 (Matīss Saulītis; Mikus Saulītis; Edgars Saulītis; Haralds Gals)

Lasīt tālāk ...

2008

7. Latvijas komandu čempionāts notika 15.martā Rīgas 3.vidusskolā.

1. BJC Laimīte (Artūrs Verčins, Atis Sīlis, Ivars Viļķens, Edgars Caics)
2. Skrundas GHK 1 (Jevgēņijs Zaharovs, Valts Smagars, Edgars Mucenieks, Raivis Pukinskis)
3. Inčukalna GHK 1 (Jānis Kalnevics, Edgars Saulītis, Sandis Kalniņš, Mikus Saulītis, Matīss Saulītis)

Lasīt tālāk ...

2007

Pirmo reizi tas notika Talsu rajona Pastendē.
Uzstādīts dalībnieku rekordskaits! 21 komandā startēja 86 galda hokeja spēlētāji.

Vieta Komanda
1 BJC "Laimīte" (Rīga) ( Atis Sīlis; Edgars Caics; Ivars Viļķens; Artūrs Verčins )
2 Skrunda 1 ( Jevgēņijs Zaharovs; Raivis Pukinskis; Edgars Mucenieks; Edijs Treigūts )
3 Rīgas GHK ( Raivis Sternāts; Ilgvars Pavlovskis; Sergejs Mihejevs; Jevgēnijs Sprūžs; Kristaps Strazds )

Lasīt tālāk ...

2006

1. "Fast Goals" (Rīga) (Atis Sīlis; Edgars Caics; Artūrs Verčins; Valts Smagars)
2. Skrunda 1 (Jevgēņijs Zaharovs; Raivis Pukinskis; Edgars Mucenieks; Edijs Treigūts)
3. Rīgas GHK (Raivis Sternāts; Ilgvars Pavlovskis; Sergejs Mihejevs; Jevgēnijs Sprūžs; Jānis Ķirsis)

(17 komandas)

Visas vietas

2005

1. Skrunda 1 (Jevgēņijs Zaharovs; Raivis Pukinskis; Edgars Mucenieks; Edijs Treigūts)
2. Latvijas junioru izlase (Atis Sīlis; Edgars Caics; Artūrs Verčins; Valts Smagars)
3. RTU Sporta klubs (Rīga) (Raivis Sternāts; Ivars Viļķens; Sandis Kalniņš; Didzis Ozoliņš)

(15 komandas)

Visas vietas

2004

1. Latvijas junioru izlase (Atis Sīlis; Edgars Caics; Rūdolfs Kreicbergs; Valts Smagars)
2. RTU/LSPA (Rīga) (Raivis Sternāts; Ivars Viļķens; Sandis Kalniņš; Didzis Ozoliņš)
3. "Hot Sticks" (Rīga) (Romāns Faļkenšteins; Sergejs Mihejevs; Mārtiņš Zirnis; Mārcis Andersons)

(15 komandas)

2003

1. RTU/LSPA (Rīga) (Raivis Sternāts; Ivars Viļķens; Sandis Kalniņš; Didzis Ozoliņš)
2. "Hot Sticks" (Rīga) (Romāns Faļkenšteins; Sergejs Mihejevs; Jevgēņijs Sprūžs; Arnis Jackēvičs)
3. Latvijas junioru izlase (Edgars Caics; Mārcis Andersons; Mārcis Andersons; Deniss Klokovs)

(13 komandas)

2002

1. RTU/LSPA (Rīga) (Raivis Sternāts; Ivars Viļķens; Sandis Kalniņš; Didzis Ozoliņš)
2. VBFK (Rīga) (Andis Liepa; Valts Būmanis; Edgars Strazds; Kristaps Strazds)
3. "Hot Sticks" (Rīga) (Romāns Faļkenšteins; Sergejs Mihejevs; Jevgēņijs Sprūžs; Arnis Jackēvičs)

(15 komandas)