• http://www.galdahokejs.lv
  • www.perfettivanmelle.com/
  • Fruittella
  • TabulaRasa
  • RD IKSD
  • http://www.nano.lv/
  • Meduskoks
  • mentos
  • 1a.lv
  • Valsts sportam
  • Meller
  • Stiga
  • Chupachups

AMATIERU LĪGA, 1.posms


Amatieru līgas 1.posms notika 16.janvārī Rīgā, Rīgas Kultūru vidusskolā (Ganību dambis 7).

Rezultāti:

A grupa, B grupa, C grupa,
D grupa, E grupa, F grupa

Visas 1.posma vietas:
1. Gatis Mencendorfs
2. Kristaps Strupišs
3. Bernārs Kažoks
4. Andrejs Farafonovs
5. Iļja Tumaševičs
6. Yan Berzin
7. Alberts Bērtiņš
8. Kristaps Naglis
9. Ēriks Zaics
10. Harijs Mencendorfs
11. Daniils Verins
12. Edgars Naglis
13. Silvestrs Bružēvics
14. Raimonds Zujevs
15. Martins Gabrielis
16. Viesturs Ozols
17. Sandis Rosinskis
18. Artūrs Apsiņš
19. Madars Irbe
20. Raivo Leicis
21. Jānis Kresse
22. Kaspars Valdemārs
23. Linards Lazdāns
24. Toms Priedītis-Grūbe
25. Lauris Pēteris Mazpolis
26. Rūdolfs Nažinskis
27. Maksims Farbtuhs
28. Artūrs Šēls
29. Artūrs Andris Miglinieks
30. Kārlis Reķis
31. Rainers Kreitāls
32. Aivis Rektiņš
33. Lelde Paķe
34. Jēkabs Zujevs
35. AnceRamona Migliniece
36. Ella Lauma Bērtiņa
37. Roberts Suharevs sr.
38. Mārcis Radelis
39. Henrijs Baugers
40. Heino Toms Lūmanis
41. Artis Lācis
42. Marks Viljams Krivāns
43. Jēkabs Siliņš
44. Reinis Beinars
45. Aigars Bružēvics
46. Otto Ašmanis
47. Oskars Boriss Stankevičs
48. Oskars Škutāns
49. Markuss Gaļinovskis
50. Krišjānis Kurzemnieks
51. Estere Kažoka
52. Armīns Šusters
53. Karīna Ganiņa
54. Lorita Bikše
55. Aleksandrs Bubis
56. Rūdolfs Zujevs
57. Toms Bāders
58. Gints Jurušs
59. Toms Andersons
60. Ermins Mirzojans
61. Aleksejs Zujevs
62. Edvards Klaužs
63. Ričards Mileika
64. Tristans Krūms
65. Arvis Budrevičs
66. Alise Adelheide Selga
67. Evija Valka
68. Kristers Katkevičs-Čirkovs
69. Reinis Brokāns
70. Arturs Sprukulis
71. Jānis Milaševičs
72. Artūrs Emanuels Aldermanis
73. Gabriels Prikulis
74. Kristaps Beinarovičs
75. Līva Briede
76. Dāvis Jēkabsons


Sacensību reglaments




INFO PARTNERIS


sportacentrs.com