• http://www.galdahokejs.lv
  • Stiga
  • 1a.lv
  • mentos
  • Meller
  • Nano.lv
  • TabulaRasa
  • Meduskoks
  • Fruittella
  • www.perfettivanmelle.com/
  • RD IKSD
  • IZM
  • Mollers
  • Chupachups
  • Bahlsen

MŪSU PARTNERI


stiga

mentos

chupachups

valsts sportam
Rīgas Dome IKSD

AMATIERU LĪGA, 5.posms


Amatieru līgas 5.posms notika 2019.gada 7.martā Inčukalnā, Inčukalna sporta kompleksā (karte).

Īsumā par Amatieru līgu (AL):

Amatieru līgā drīkst piedalīties jebkurš galda hokejists, kurš ir vismaz 7 gadus vecs un laika posmā starp 01.01.2009 un 01.09.2019 nevienās sacensībās ITHF Pasaules reitingā nav ieguvis vairāk par 200 reitinga punktiem (t.i. nevis 200 punkti summā, bet kādās atsevišķās sacensībās). Ar organizatoru lēmumu šajā sezonā AL var piedalīties arī Matejs Zirnītis, Ēriks Zaics, Gustavs Keisters un Rodrigo Iga.


Amatieru Līgas 5.posms (AL) notiek vienlaicīgi ar Latvijas čempionātu OPEN klasē, tādēļ AL grupu turnīrs tika apvienots ar kvalifikāciju Latvijas čempionātam.



Rezultāti:
Grupas
Līga


Foto


Visas vietas:
1. Niks Lācis
2. Edgars Putniņš
3. Deniss Adamovičs
4. Margarita Ābele
5. Raivis Rudzītis
6. Matejs Zirnītis
7. Artūrs Rinmanis
8. Rainers Neija
9. Kristers Krists Rudzroga
10. Ralfs Auziņš
11. Jānis Dāvis Liepiņš
12. Alekss Skudrītis
13. Uldis Grigorjevs
14. Jēkabs Reķis
15. Toms Jakseboga
16. Rodrigo Iga
17. Lūkass Jurka
18. Aivis Veidemanis
19. Aigars Braļs
20. Ralfs Sondars
21. Alans Ņikitins
22. Kristers Keišs
23. Krišjānis Kurzemnieks
24. Mārcis Samolčevs
25. Dāvis Vaičiulēns
26. Katrīna Gailīte
27. Ernests Vidžups
28. Dāniels Vaičiulēns
29. Mārtiņš Rumpis
30. Roberts Kerns
31. Karīna Dzene
32. Elmārs Kaminskis
33. Kārlis Puriņš
34. Jānis Kronbergs
35. Kaspars Kleinbergs
36. Kristaps Keišs
37. Monta Jonaite
38. Artūrs Zasurcevs
39. Daniels Hodoņonoks
40. Arvīds Maks
41. Gustavs Mālnieks
42. Valters Glūzda
43. Kristaps Ivanovskis



Sievietes:
1. Margarita Ābele
2. Katrīna Gailīte
3. Karīna Dzene
4. Monta Jonaite


Juniori U14:
1. Niks Lācis
2. Edgars Putniņš
3. Deniss Adamovičs
4. Margarita Ābele
5. Matejs Zirnītis
6. Rainers Neija
7. Alekss Skudrītis
8. Jēkabs Reķis
9. Toms Jakseboga
10. Rodrigo Iga
11. Lūkass Jurka
12. Alans Ņikitins
13. Kristers Keišs
14. Krišjānis Kurzemnieks
15. Mārcis Samolčevs
16. Katrīna Gailīte
17. Ernests Vidžups
18. Mārtiņš Rumpis
19. Roberts Kerns
20. Karīna Dzene
21. Kārlis Puriņš
22. Kaspars Kleinbergs
23. Kristaps Keišs
24. Artūrs Zasurcevs
25. Daniels Hodoņonoks
26. Arvīds Maks
27. Gustavs Mālnieks
28. Valters Glūzda
29. Kristaps Ivanovskis


Juniori U19:
1. Raivis Rudzītis
2. Kristers Krists Rudzroga
3. Ralfs Auziņš
4. Jānis Dāvis Liepiņš
5. Aivis Veidemanis
6. Ralfs Sondars
7. Dāvis Vaičiulēns
8. Dāniels Vaičiulēns
9. Jānis Kronbergs


Vīri:
1. Artūrs Rinmanis
2. Uldis Grigorjevs
3. Aigars Braļs
4. Elmārs Kaminskis


Pielāgotā sporta grupa:
1. Aigars Braļs
2. Elmārs Kaminskis
3. Monta Jonaite