• http://www.galdahokejs.lv
  • Meduskoks
  • IZM
  • Nano.lv
  • Bahlsen
  • Fruittella
  • RD IKSD
  • Stiga
  • mentos
  • Chupachups
  • Meller
  • 1a.lv
  • www.perfettivanmelle.com/
  • TabulaRasa
  • Mollers

MŪSU PARTNERI


stiga

mentos

chupachups

valsts sportam
Rīgas Dome IKSD

AMATIERU LĪGA, 4.posms


Amatieru līgas 4.posms notiek 15. februārī Rīgā, Rīgas Kultūru vidusskolā (Ganību dambis 7).

Īsumā par Amatieru līgu (AL):

Amatieru līgā drīkst piedalīties jebkurš galda hokejists, kurš ir vismaz 7 gadus vecs un laika posmā starp 01.01.2009 un 01.09.2019 nevienās sacensībās ITHF Pasaules reitingā nav ieguvis vairāk par 200 reitinga punktiem (t.i. nevis 200 punkti summā, bet kādās atsevišķās sacensībās). Ar organizatoru lēmumu šajā sezonā AL var piedalīties arī Matejs Zirnītis, Ēriks Zaics, Gustavs Keisters un Rodrigo Iga.

Amatieru Līgas 4.posms notiek vienlaicīgi ar Latvijas Kausa 3.posma turnīru.


Rezultāti

FOTO


Visas vietas:
1. Niks Lācis
2. Edgars Putniņš
3. Ralfs Auziņš
4. Lūkass Jurka
5. Jēkabs Reķis
6. Jānis Miķelis Bitmanis

7. Uldis Grigorjevs
8. Reinis Salcevičs
9. Artūrs Rinmanis
10. Deniss Adamovičs
11. Raivis Rudzītis
12. Alekss Skudrītis
13. Kristers Krists Rudzroga
14. Katrīna Gailīte
15. Matejs Zirnītis
16. Niklāvs Pēteris Sviklis
17. Aivis Veidemanis
18. Emīls Matiass Reinfelds
19. Alans Ņikitins
20. Kaspars Kalējs
21. Dāvis Vaičiulēns
22. Krišjānis Kurzemnieks

23. Margarita Ābele
24. Rodrigo Iga
25. Ralfs Sondars
26. Katrīna Ļihačova
27. Ļevs Skrickis
28. Genadijs Adamovičs
29. Krišjānis Timbers
30. Aigars Braļs
31. Marks Strazdiņš
32. Dāniels Vaičiulēns
33. Artūrs Zasurcevs
34. Karīna Dzene
35. Aleksejs Lemes
36. Daniels Lemes
37. Māris Blušs
38. Kristers Kalējs

39. Roberts Verbičs
40. Monta Jonaite
41. Ernests Vidžups
42. Izabella Buholca
43. Elmārs Kaminskis
44. Arnis Salmiņš
45. Alma Biltaure
46. Gustavs Liekmanis 
47. Uldis Varnevičs
48. Sabīne Varneviča
49. Alekss Pimenovs
50. Ance Brūvere
51. Andis Pīlēns
52. Kellija Liepa
53. Alberts Bērtiņš


Sievietes:
1. Katrīna Gailīte
2. Margarita Ābele
3. Katrīna Ļihačova
4. Karīna Dzene
5. Monta Jonaite
6. Izabella Buholca
7. Alma Biltaure
8. Sabīne Varneviča
9. Ance Brūvere
10. Kellija Liepa


Pielāgotā sporta grupa:
1. Aigars Braļs
2. Monta Jonaite
3. Elmārs Kaminskis


Vīri:
1. Uldis Grigorjevs
2. Artūrs Rinmanis
3. Kaspars Kalējs
4. Genadijs Adamovičs
5. Aigars Braļs
6. Elmārs Kaminskis
7. Uldis Varnevičs


Juniori U19:
1. Ralfs Auziņš
2. Reinis Salcevičs
3. Raivis Rudzītis
4. Kristers Krists Rudzroga
5. Aivis Veidemanis
6. Dāvis Vaičiulēns
7. Ralfs Sondars
8. Dāniels Vaičiulēns
9. Aleksejs Lemes
10. Māris Blušs
11. Kristers Kalējs
12. Izabella Buholca
13. Alberts Bērtiņš


Juniori U14:
1. Niks Lācis
2. Edgars Putniņš
3. Lūkass Jurka
4. Jēkabs Reķis
5. Jānis Miķelis Bitmanis
6. Deniss Adamovičs
7. Alekss Skudrītis
8. Katrīna Gailīte
9. Matejs Zirnītis
10. Niklāvs Pēteris Sviklis
11. Emīls Matiass Reinfelds
12. Alans Ņikitins
13. Krišjānis Kurzemnieks
14. Margarita Ābele
15. Rodrigo Iga
16. Katrīna Ļihačova
17. Ļevs Skrickis
18. Krišjānis Timbers
19. Marks Strazdiņš
20. Artūrs Zasurcevs
21. Karīna Dzene
22. Daniels Lemes
23. Roberts Verbičs
24. Ernests Vidžups
25. Arnis Salmiņš
26. Alma Biltaure
27. Gustavs Liekmanis
28. Sabīne Varneviča
29. Alekss Pimenovs
30. Ance Brūvere
31. Andis Pīlēns
32. Kellija Liepa



Sacensību reglaments