• http://www.galdahokejs.lv
  • Fruittella
  • Meduskoks
  • Chupachups
  • mentos
  • Mollers
  • Bahlsen
  • Nano.lv
  • www.perfettivanmelle.com/
  • TabulaRasa
  • 1a.lv
  • Stiga
  • IZM
  • RD IKSD
  • Meller

MŪSU PARTNERI


stiga

mentos

chupachups

valsts sportam
Rīgas Dome IKSD

AMATIERU LĪGA, 3.posms


Amatieru līgas 3.posms notiek 18.janvārī Rīgā, Rīgas Kultūru vidusskolā (Ganību dambis 7).

Īsumā par Amatieru līgu (AL):

Amatieru līgā drīkst piedalīties jebkurš galda hokejists, kurš ir vismaz 7 gadus vecs un laika posmā starp 01.01.2009 un 01.09.2019 nevienās sacensībās ITHF Pasaules reitingā nav ieguvis vairāk par 200 reitinga punktiem (t.i. nevis 200 punkti summā, bet kādās atsevišķās sacensībās). Ar organizatoru lēmumu šajā sezonā AL var piedalīties arī Matejs Zirnītis, Ēriks Zaics, Gustavs Keisters un Rodrigo Iga.

Amatieru Līgas 3.posms notiek vienlaicīgi ar Latvijas Komandu čempionātu.


Rezultāti

FOTO

Visas vietas:
1. Uldis Grigorjevs
2. Niks Lācis
3. Alberts Bērtiņš
4. Deniss Adamovičs
5. Madars Balodis
6. Kristens Markus
7. Raivis Rudzītis
8. Rainers Neija
9. Lūkass Jurka
10. Edgars Putniņš
11. Matejs Zirnītis
12. Mārcis Samolčevs
13. Toms Jakseboga
14. Kristers Krists Rudzroga
15. Aivis Veidemanis
16. Aigars Braļs
17. Jēkabs Reķis
18. Rodrigo Iga
19. Emīls Matiass Reinfelds
20. Margarita Ābele

21. Reinis Salcevičs
22. Marks Strazdiņš
23. Niklāvs Pēteris Sviklis
24. Krišjānis Timbers
25. Alens Kurmēņevs
26. Alans Ņikitins
27. Genadijs Adamovičs
28. Jānis Miķelis Bitmanis
29. Ralfs Sondars
30. Ralfs Auziņš
31. Dāvis Vaičiulēns
32. Dairis Kalniņš
33. Ļevs Skrickis
34. Katrīna Ļihačova
35. Daniels Lemes
36. Elmārs Kaminskis
37. Monta Jonaite
38. Gustavs Liekmanis
39. Kellija Liepa
40. Ance Brūvere

41. Karīna Dzene
42. Dāniels Vaičiulēns
43. Mārtiņš Rumpis
44. Izabella Buholca
45. Aleksejs Lemes
46. Arnis Salmiņš
47. Evija Lakotka
48. Viljams Indārs
49. Alekss Pimenovs
50. Alma Biltaure
51. Emanuels Indārs
52. Vita Milova
53. Andrejs Krūzēns


Sievietes:

1. Margarita Ābele
2. Katrīna Ļihačova
3. Monta Jonaite
4. Kellija Liepa
5. Ance Brūvere
6. Karīna Dzene
7. Izabella Buholca
8. Evija Lakotka
9. Alma Biltaure
10. Vita Milova

Pielāgotā sporta grupa:
1. Aigars Braļs
2. Elmārs Kaminskis
3. Monta Jonaite

Vīri:
1. Uldis Grigorjevs
2. Madars Balodis
3. Aigars Braļs
4. Genadijs Adamovičs
5. Elmārs Kaminskis


Juniori U19:
1. Alberts Bērtiņš
2. Kristens Markus
3. Raivis Rudzītis
4. Kristers Krists Rudzroga
5. Aivis Veidemanis
6. Reinis Salcevičs
7. Alens Kurmēņevs
8. Ralfs Sondars
9. Ralfs Auziņš
10. Dāvis Vaičiulēns
11. Dairis Kalniņš
12. Dāniels Vaičiulēns
13. Izabella Buholca
14. Aleksejs Lemes
15. Evija Lakotka


Juniori U14:
1. Niks Lācis
2. Deniss Adamovičs
3. Rainers Neija
4. Lūkass Jurka
5. Edgars Putniņš
6. Matejs Zirnītis
7. Mārcis Samolčevs
8. Toms Jakseboga
9. Jēkabs Reķis
10. Rodrigo Iga
11. Emīls Matiass Reinfelds
12. Margarita Ābele
13. Marks Strazdiņš
14. Niklāvs Pēteris Sviklis
15. Krišjānis Timbers
16. Alans Ņikitins
17. Jānis Miķelis Bitmanis
18. Ļevs Skrickis
19. Katrīna Ļihačova
20. Daniels Lemes
21. Gustavs Liekmanis
22. Kellija Liepa
23. Ance Brūvere
24. Karīna Dzene
25. Mārtiņš Rumpis
26. Arnis Salmiņš
27. Viljams Indārs
28. Alekss Pimenovs
29. Alma Biltaure
30. Emanuels Indārs
31. Vita Milova
32. Andrejs Krūzēns




Sacensību reglaments