• http://www.galdahokejs.lv
  • Fruittella
  • Bahlsen
  • RD IKSD
  • 1a.lv
  • Nano.lv
  • IZM
  • TabulaRasa
  • Chupachups
  • www.perfettivanmelle.com/
  • Meduskoks
  • Meller
  • Stiga
  • mentos
  • Mollers

MŪSU PARTNERI


stiga

mentos

chupachups

valsts sportam
Rīgas Dome IKSD

AMATIERU LĪGA, 2.posms


Amatieru līgas 2.posms notiek 9.novembrī Ventspils Jaunrades namā, Maiznieku ielā 11 (karte).

Īsumā par Amatieru līgu (AL):

Amatieru līgā drīkst piedalīties jebkurš galda hokejists, kurš ir vismaz 7 gadus vecs un laika posmā starp 01.01.2009 un 01.09.2019 nevienās sacensībās ITHF Pasaules reitingā nav ieguvis vairāk par 200 reitinga punktiem (t.i. nevis 200 punkti summā, bet kādās atsevišķās sacensībās). Ar organizatoru lēmumu šajā sezonā AL var piedalīties arī Matejs Zirnītis, Ēriks Zaics, Gustavs Keisters un Rodrigo Iga.

Amatieru Līgas 2.posms notiek vienlaicīgi ar Latvijas Kausa 2.posma turnīru.

Rezultāti


FOTO

Visas vietas:

1. Niks Lācis
2. Kristens Markus
3. Jānis Dāvis Liepiņš
4. Aivis Veidemanis
5. Artūrs Rinmanis
6. Rainers Neija

7. Edgars Putniņš
8. Kristers Krists Rudzroga
9. Alekss Skudrītis
10. Rodrigo Iga
11. Aigars Braļs
12. Ralfs Sondars
13. Marks Strazdiņš
14. Ļevs Skrickis
15. Katrīna Gailīte
16. Monta Jonaite
17. Margarita Ābele
18. Andžejs Bāriņš
19. Karīna Dzene
20. Katrīna Ļihačova
21. Elmārs Kaminskis
22. Emīls Matiass Reinfelds


Pielāgotā sporta grupa:
1. Aigars Braļs
2. Monta Jonaite
3. Elmārs Kaminskis


Sievietes:
1. Katrīna Gailīte
2. Monta Jonaite
3. Margarita Ābele
4. Karīna Dzene
5. Katrīna Ļihačova


Juniori U-14:
1. Niks Lācis
2. Rainers Neija
3. Edgars Putniņš
4. Alekss Skudrītis
5. Rodrigo Iga
6. Marks Strazdiņš
7. Ļevs Skrickis
8. Katrīna Gailīte
9. Margarita Ābele
10. Karīna Dzene
11. Katrīna Ļihačova
12. Emīls Matiass Reinfelds


Juniori U-19:
1. Kristens Markus
2. Jānis Dāvis Liepiņš
3. Aivis Veidemanis
4. Kristers Krists Rudzroga
5. Ralfs Sondars


Vīri:
1. Artūrs Rinmanis
2. Aigars Braļs
3. Andžejs Bāriņš
4. Elmārs Kaminskis






Sacensību reglaments