• http://www.galdahokejs.lv
  • Chupachups
  • Nano.lv
  • Meller
  • Bahlsen
  • IZM
  • Fruittella
  • Mollers
  • RD IKSD
  • Stiga
  • 1a.lv
  • Meduskoks
  • www.perfettivanmelle.com/
  • TabulaRasa
  • mentos

MŪSU PARTNERI


stiga

mentos

chupachups

valsts sportam
Rīgas Dome IKSD

AMATIERU LĪGA, 6.posms


Amatieru līgas 6.posms notika 11.maijā Inčukalnā, Inčukalna sporta kompleksā (karte).


Īsumā par Amatieru līgu (AL):

Amatieru līgā drīkst piedalīties jebkurš galda hokejists, kurš ir vismaz 7 gadus vecs un laika posmā starp 01.01.2008 un 01.09.2018 nevienās sacensībās ITHF Pasaules reitingā nav ieguvis vairāk par 200 reitinga punktiem (t.i. nevis 200 punkti summā, bet kādās atsevišķās sacensībās).

Amatieru Līgas 6.posms (AL) notiek vienlaicīgi ar Latvijas Kausa 4.posma turnīru.



Rezultāti


FOTO

Kopvērtējumi


Visas vietas:

1. Ģirts Grigorjevs
2. Railends Kuhaļskis
3. Rūdolfs Pilāns
4. Gustavs Keisters
5. Renars Zabarovskis

6. Ritvars Felkers
7. Krišs Skujenieks
8. Jānis Lurins
9. Marks Dzenis
10. Kristers Lubāns
11. Kristens Markus
12. Uldis Grigorjevs
13. Ralfs Auziņš
14. Ēriks Zaics
15. Artūrs Rinmanis
16. Rihards Mazitāns
17. Markuss Ābele
18. Regnārs Vazoliņš
19. Edgars Putniņš
20. Deniss Adamovičs
21. Daniels Putka

22. Alekss Skudrītis
23. Jānis Dāvis Liepiņš
24. Edgars Putka
25. Rodrigo Iga
26. Ļevs Skrickis
27. Kristers Krists Rudzroga
28. Aigars Braļs
29. Lūkass Jurka
30. Margarita Ābele
31. Monta Jonaite
32. Katrīna Gailīte
33. Aivis Veidemanis
34. Elmārs Kaminskis


Sievietes:
1. Margarita Ābele
2. Monta Jonaite
3. Katrīna Gailīte

Vīri:
1. Marks Dzenis
2. Uldis Grigorjevs
3. Rihards Mazitāns
4. Edgars Putka
5. Aigars Braļs
6. Elmārs Kaminskis

U13 juniori:
1. Railends Kuhaļskis
2. Rūdolfs Pilāns
3. Gustavs Keisters
4. Kristens Markus
5. Ēriks Zaics
6. Markuss Ābele
7. Regnārs Vazoliņš
8. Edgars Putniņš
9. Deniss Adamovičs
10. Daniels Putka
11. Alekss Skudrītis
12. Rodrigo Iga
13. Ļevs Skrickis
14. Lūkass Jurka
15. Margarita Ābele
16. Katrīna Gailīte


Juniori:
1. Ģirts Grigorjevs
2. Renārs Zabarovskis
3. Ritvars Felkers
4. Krišs Skujenieks
5. Jānis Lurins
6. Kristers Lubāns
7. Ralfs Auziņš
8. Artūrs Rinmanis
9. Jānis Dāvis Liepiņš
10. Kristers Krists Rudzroga
11. Aivis Veidemanis


Pielāgotā grupa:
1. Aigars Braļs
2. Monta Jonaite
3. Elmārs Kaminskis


Sacensību reglaments