• http://www.galdahokejs.lv
  • RD IKSD
  • Bahlsen
  • 1a.lv
  • Chupachups
  • IZM
  • Mollers
  • mentos
  • Meller
  • Meduskoks
  • www.perfettivanmelle.com/
  • Fruittella
  • TabulaRasa
  • Nano.lv
  • Stiga

AMATIERU LĪGA, 3.posms


Amatieru līgas 3.posms notika 5.janvārī Rīgā, Rīgas Kultūru vidusskolā (Ganību dambis 7).


Īsumā par Amatieru līgu (AL):

Amatieru līgā drīkst piedalīties jebkurš galda hokejists, kurš ir vismaz 7 gadus vecs un laika posmā starp 01.01.2008 un 01.09.2018 nevienās sacensībās ITHF Pasaules reitingā nav ieguvis vairāk par 200 reitinga punktiem (t.i. nevis 200 punkti summā, bet kādās atsevišķās sacensībās).

Amatieru Līgas 3.posms (AL) notiek vienlaicīgi ar Latvijas čempionātu komandām

Rezultāti


FOTO


Visas vietas:
1. Krišs Skujenieks
2. Kristers Lubāns
3. Jānis Lurins
4. Rūdolfs Pilāns
5. Ģirts Grigorjevs
6. Railends Kuhaļskis
7. Rihards Mazitāns
8. Raivis Rudzītis
9. Gustavs Keisters
10. Ritvars Felkers
11. Marks Dzenis
12. Kristens Markus
13. Artis Brantiņš
14. Inese Faļkenšteina
15. Aigars Bružēvics
16. Eduards Strauts

17. Uldis Grigorjevs
18. Edvards Sprindžuks-Golubcovs
19. Zigmārs Šmits
20. Matejs Zirnītis
21. Nils Maskalāns
22. Aigars Krūmiņš
23. Rainers Kreitāls
24. Rainers Neija
25. Regnārs Vazoliņš
26. Līva Kreitāle
27. Markuss Ābele
28. Toms Priedītis-Grūbe
29. Aleksandrs Bugo
30. Rodrigo Iga
31. Karīna Ganiņa
32. Margarita Ābele
33. Ralfs Auziņš

34. Markuss Vitte
35. Alans Ņikitins
36. Edgars Putniņš
37. Krišjānis Kurzemnieks
38. Kristers Keišs
39. Toms Jakseboga
40. Ļevs Skrickis
41. Līvs Rika
42. Zigmārs Grūbe
43. Monta Jonaite
44. Aigars Braļs
45. Linards Sternāts
46. Evelīna Taube
47. Elmārs Kaminskis
48. Mārtiņš Kaļinka
49. Henrijs Baugers
50. Deniss Adamovičs

Pielāgotā sporta grupa:
1. Monta Jonaite
2. Aigars Braļs
3. Elmārs Kaminskis
4. Mārtiņš Kaļinka

Juniori:
1. Krišs Skujenieks
2. Kristers Lubāns
3. Jānis Lurins
4. Ģirts Grigorjevs
5. Raivis Rudzītis
6. Ritvars Felkers
7. Eduards Strauts
8. Edvards Sprindžuks-Golubcovs
9. Rainers Kreitāls
10. Līva Kreitāle
11. Toms Priedītis-Grūbe
12. Karīna Ganiņa
13. Ralfs Auziņš


U13:
1. Rūdolfs Pilāns
2. Railends Kuhaļskis
3. Gustavs Keisters
4. Kristens Markus
5. Matejs Zirnītis
6. Nils Maskalāns
7. Rainers Neija
8. Regnārs Vazoliņš
9. Markuss Ābele
10. Rodrigo Iga
11. Margarita Ābele
12. Markuss Vitte
13. Alans Ņikitins
14. Edgars Putniņš
15. Krišjānis Kurzemnieks
16. Kristers Keišs
17. Toms Jakseboga
18. Ļevs Skrickis
19. Līvs Rika
20. Linards Sternāts
21. Evelīna Taube
22. Henrijs Baugers
23. Deniss Adamovičs


Sievietes:
1. Inese Faļkenšteina
2. Līva Kreitāle
3. Karīna Ganiņa
4. Margarita Ābele
5. Monta Jonaite
6. Evelīna Taube


Vīri:
1. Rihards Mazitāns
2. Marks Dzenis
3. Artis Brantiņš
4. Aigars Bružēvics
5. Uldis Grigorjevs
6. Zigmārs Šmits
7. Aigars Krūmiņš
8. Aleksandrs Bugo
9. Zigmārs Grūbe
10. Aigars Braļs
11. Elmārs Kaminskis
12. Mārtiņš Kaļinka




Sacensību reglaments