• Amatieru Līga
  • Latvijas Kauss
  • Rīgas Kauss
  • Rīgas Kauss
  • Bahlsen
  • RD IKSD
  • www.perfettivanmelle.com/
  • 1a.lv
  • Stiga
  • IZM
  • Nano.lv
  • Meduskoks
  • Mollers
  • Meller
  • Chupachups
  • TabulaRasa
  • Fruittella
  • mentos

AMATIERU LĪGA, 1.posms


Amatieru līgas 1.posms notiek 22.septembrī Inčukalnā, Inčukalna sporta kompleksā (karte).

Īsumā par Amatieru līgu (AL):

Amatieru līgā drīkst piedalīties jebkurš galda hokejists, kurš ir vismaz 7 gadus vecs un laika posmā starp 01.01.2008 un 01.09.2018 nevienās sacensībās ITHF Pasaules reitingā nav ieguvis vairāk par 200 reitinga punktiem (t.i. nevis 200 punkti summā, bet kādās atsevišķās sacensībās).

Amatieru Līgas 1.posms (AL) notiek vienlaicīgi ar Latvijas Kausa 1.posma turnīru.

Rezultāti


FOTO



Visas vietas:
1. Timur Mihhaljov
2. Jānis Lurins
3. Marks Dzenis
4. Krišs Skujenieks
5. Tatjana Suchkova
6. Railends Kuhaļskis

7. Raivis Rudzītis
8. Inese Faļkenšteina
9. Andrejs Solovjovs
10. Aigars Bružēvics
11. Rūdolfs Pilāns
12. Rihards Mazitāns
13. Ģirts Grigorjevs
14. Matejs Zirnītis
15. Rainers Kreitāls
16. Dāvids Ozoliņš
17. Gustavs Keisters
18. Aigars Braļš

19. Aigars Krūmiņš
20. Markuss Ābele
21. Ralfs Auziņš
22. Rodrigo Iga
23. Ernests Brūns
24. Monta Jonaite
25. Deniss Veismanis
26. Elmārs Kaminskis
27. Toms Jakseboga
28. Edgars Kalniņš
29. Margarita Ābele
30. Gvido Kurakovs


Pielāgotā sporta grupa:
1. Aigars Braļš
2. Monta Jonaite
3. Elmārs Kaminskis
4. Gvido Kurakovs


Juniori U13:
1. Timur Mihhaljov
2. Tatjana Suchkova
3. Railends Kuhaļskis
4. Rūdolfs Pilāns
5. Matejs Zirnītis
6. Dāvids Ozoliņš
7. Gustavs Keisters
8. Markuss Ābele
9. Rodrigo Iga
10. Ernests Brūns
11. Deniss Veismanis
12. Toms Jakseboga
13. Margarita Ābele


Juniori U18:
1. Jānis Lurins
2. Krišs Skujenieks
3. Raivis Rudzītis
4. Andrejs Solovjovs
5. Ģirts Grigorjevs
6. Rainers Kreitāls
7. Ralfs Auziņš
8. Edgars Kalniņš

Sievietes:
1. Tatjana Suchkova
2. Inese Faļkenšteina
3. Monta Jonaite
4. Margarita Ābele


Vīri:
1. Marks Dzenis
2. Aigars Bružēvics
3. Rihards Mazitāns
4. Aigars Braļš
5. Aigars Krūmiņš
6. Elmārs Kaminskis
7. Gvido Kurakovs




Sacensību reglaments