• http://www.galdahokejs.lv
  • http://www.nano.lv/
  • Chupachups
  • TabulaRasa
  • Meller
  • Valsts sportam
  • mentos
  • Fruittella
  • www.perfettivanmelle.com/
  • Meduskoks
  • RD IKSD
  • Stiga
  • 1a.lv

2016

8. Eiropas čempionāts. Tallina, Igaunija.

OPEN (kopējā klase)
(124 dalībnieki)
1. Edgars Caics
2. Alexey Zaharov (RUS)
3. Hans Osterman (SWE)
8. Jānis Kalnevics
11. Raivis Miglinieks
12. Matīss Saulītis
13. Edgars Saulītis
22. Valts Smagars
26. Jevgēnijs Zaharovs
41. Gints Lasmanis
46. Sergejs Mihejevs
47. Elvijs Siliņš
52. Edgars Mucenieks
Dāmas
(22 dalībnieces)
1. Viktoria Noselevskaya (UKR)
2. Maria Saveljeva (EST)
3. Viktoria Laricheva (RUS)
5. Elēna Rācenāja
10. Ilze Zuce-Tenča

18. Elīna Gala
Juniori
(37 dalībnieki)
1. Mikhail Shashkov (RUS)
2. Jan Pelkonen (FIN)
3. Kevin Eriksson (FIN)
8. Raivis Miglinieks
9. Eliāns Ēdelis

15. Filips Buhtujevs
21. Rainers Kalniņš

 

Komandas
(11 komandas)
1. Krievija
2. Latvija
3. Somija
Junioru komandas
(9 komandas)
1. Krievija
2. Ukraina
3. Latvija
Dāmu komandas
(5 komandas)
1. Krievija
2. Ukraina
3. Zviedrija
4. Latvija

 

Veterānu komandas
(11 komandas)
1. Krievija
2. Zviedrija
3. Čehija
4. Latvija
Veterāni
(48 dalībnieki)
1. Alexey Titov (RUS)
2. Anders Ekestubbe (SWE)
3. Lars Henriksson (SWE)
10. Sergejs Mihejevs
16. Arnis Vītols
29. Guntis Ernšteins

31. Sandis Kalniņš

Juniori U13
(24 dalībnieki)
1. Evgeniy Matantsev (UKR)
2. Artem Blinov (RUS)
3. Jakub Matysek (CZE)
10. Rūdis Kadakovskis
11. Reinis Rihards Liepiņš
Veterāni 50+
(23 dalībnieki)
1. Pavel Plesak (CZE)
2. Vaclav Pikl (CZE)
3. Alexandr Zaytsev (RUS)
5. Arnis Vītols
14. Egīls Belševics


2015

14. Pasaules čempionāts. Sanktpēterburga, Krievija.

OPEN (kopējā klase)
(108 dalībnieki)
1. Maxim Borisov (RUS)
2. Atis Sīlis
3. Edgars Caics
18. Valts Smagars
28. Artjoms Zaharovs
32. Gints Lasmanis
33. Jevgēnijs Zaharovs
37. Sandis Kristaps Lagzdiņš
38. Edgars Mucenieks
39. Jānis Kalnevics
43. Edgars Saulītis
Dāmas
(18 dalībnieces)
1. Viktoria Laricheva (RUS)
2. Caroline Eriksson (SWE)
3. Maria Miloradova (RUS)
7. Ilze Zuce-Tenča
11. Laima Kamzola
14. Elēna Rācenāja
Juniori
(20 dalībnieki)
1. Mikhail Shashkov (RUS)
2. Jan Pelkonen (FIN)
3. Kevin Eriksson (FIN)
7. Edgars Vītols
9. Filips Buhtujevs
12. Raivis Miglinieks

 

Komandas
(13 komandas)
1. Krievija
2. Zviedrija
3. Latvija
Junioru komandas
(6 komandas)
1. Krievija
2. Latvija
3. Somija
Dāmu komandas
(4 komandas)
1. Krievija
2. Ukraina
3. Latvija

 

Veterānu komandas
(11 komandas)
1. Čehija
2. Zviedrija
3. Krievija
6. Latvija
Veterāni
(39 dalībnieki)
1. Stanislav Lutay (RUS)
2. Alexey Titov (RUS)
3. Jan Dryak (CZE)
7. Aleksandrs Žernovojs
20. Guntis Ernšteins
24. Arnis Vītols

Juniori U13
(13 dalībnieki)
1. Nikita Zholobov (RUS)
2. Anton Umanskyy (UKR)
3. Nikita Pavlov (RUS)
7. Rainers Kalniņš
Veterāni 50+
(19 dalībnieki)
1. Pavel Plesak (CZE)
2. Vafa Hamdamov (EST)
3. Milos Sevr (CZE)
15. Gunars Buls
16. Dainis Zariņš


2014

7. Eiropas čempionāts. Latvija, Rīga.

OPEN (kopējā klase)
(122 dalībnieki)
1. Maxim Borisov (RUS)
2. Ahti Lampi (FIN)
3. Alexey Zaharov (RUS)
5. Edgars Caics
6. Atis sīlis
10.  Andris Liepiņš
19. Matīss Saulītis
20. Filips Buhtujevs
21. Raivis Pukinskis
22. Edgars Saulītis
23. Valts Smagars
24. Sandis Kristaps Lagzdiņš
26. Edgars Mucenieks

28. Gints Lasmanis
31. Jevgēnijs Zaharovs
39. Rūdolfs Kamzols
43. Aleksandrs Žernovojs
55. Artūrs Verčins
67. Raivis Sternāts
Dāmas
(18 dalībnieces)
1. Viktoria Laricheva (RUS)
2. Caroline Eriksson (SWE)
3. Anette Engel (DEN)
4. Ilze Zuce-Tenča
7. Elēna Rācenāja
10. Laima Kamzola
11. Gundega Paķe
14. Elīna Gala
Juniori
(35 dalībnieki)
1. Jan Pelkonen (FIN)
2. Oscar Henriksson (SWE)
3. Oleksii Korabel (UKR)
4. Gints Lasmanis
5. Sandis Kristaps Lagzdiņš
7. Filips Buhtujevs
8. Edgars Vītols

 

Komandas
(11 komandas)
1. Latvija
2. Krievija
3. Somija
Junioru komandas
(9 komandas)
1. Krievija
2. Somija
3. Latvija
Dāmu komandas
(4 komandas)
1. Krievija
2. Zviedrija
3. Latvija

 

Veterānu komandas
(11 komandas)
1. Krievija
2. Zviedrija
3. Latvija
Veterāni
(41 dalībnieki)
1. Lars Henriksson (SWE)
2. Lars-Erik Svensson (SWE)
3. Joakim Lundin (SWE)
9. Sergejs Mihejevs
12. Aleksandrs Žernovojs
15. Raimonds Īša
26. Arnis Vītols
27. Ilgvars Pavlovskis

Juniori U13
(16 dalībnieki)
1. Dmitry Afonin (RUS)
2. Evgeniy Matantsev (UKR)
3. Raivis Miglinieks
5. Emīls Krasts
7. Rainers Kalniņš
8. Aigars Romals
9. Ingus Danenbergs
10. Elvis Arhinovičs
11. Kristers Igors Bolsunovskis
12. Dāvis Krasts
14. Rūdis Kadakovskis
16. Pēteris Gravans
Veterāni 50+
(14 dalībnieki)
1. Alexandr Danilov (RUS)
2. Vaclav Pikl (CZE)
3. Jerry Wikstrom (SWE)
5. Ilgvars Pavlovskis
9. Vilnis Zoldners
11. Jānis Rektiņš
12. Gunars Buls
14. Dainis Zariņš


2013


13. Pasaules čempionāts. Norvēģija, Stavangera

OPEN (kopējā klase)
(121 dalībnieks)
1. Atis Sīlis
2. Edgars Caics
3. Maxim Borisov (RUS)
12. Edgars Mucenieks
15. Valts Smagars
20. Jevgēnijs Zaharovs
32. Edgars Saulītis
35. Artjoms Zaharovs
45. Gints Lasmanis
46. Edžus Kaņeps
Dāmas
(18 dalībnieces)
1. Maria Miloradova (RUS)
2. Maria Yalbacheva (RUS)
3. Baiba Dace Ozoliņa
14. Laima Kamzola
15. Gundega Paķe
Juniori
(25 dalībnieki)
1. Maxim Borisov (RUS)
2. German Fokin (RUS)
3. Kevin Eriksson (FIN)
11. Andris Liepiņš
12. Gints Lasmanis
14. Edžus Kaņeps

 

Komandas
(15 komandas)
1. Krievija
2. Latvija
3. Somija
Junioru komandas
(7 komandas)
1. Krievija
2. Latvija
3. Somija
Dāmu komandas
(4 komandas)
1. Krievija
2. Latvija
3. Čehija

 

Veterānu komandas
(9 komandas)
1. Zviedrija
2. Krievija
3. Norvēģija
7. Latvija
Veterāni
(36 dalībnieki)
1. Alexey Titov (RUS)
2. Lars Henriksson (SWE)
3. Joakim Lundin (SWE)
10. Aleksandrs Žernovojs
14. Raimonds Īša

18. Arnis Vītols

2012

6. Eiropas čempionāts. Latvija, Rīga.

OPEN (kopējā klase)
(106 dalībnieki)
1. Maxim Borisov (RUS)
2. Atis Sīlis
3. Ahti Lampi (FIN)
8. Matīss Saulītis
9. Edgars Caics
13. Jevgēnijs Zaharovs
16. Edgars Saulītis
23. Jānis Kalnevics
25. Raivis Sternāts
33. Valts Smagars
36. Gints Lasmanis
37. Mikus Saulītis
39. Artjoms Zaharovs
42. Sergejs Mihejevs
47. Kārlis Balodis
57. Edgars Mucenieks
81. Sandis Kalniņš
Dāmas
(20 dalībnieces)
1. Viktoria Laricheva (RUS)
2. Maria Saveljeva (EST)
3. Marie Vargova (CZE)
4. Baiba Dace Ozoliņa
6. Ilze Zuce-Tenča
12. Elīna Gala
13. Laima Kamzola
17. Gundega Paķe
Juniori
(25 dalībnieki)
1. Maxim Borisov (RUS)
2. Yevgen Levdansky (UKR)
3. Teemu Koskela (FIN)
7. Andris Liepiņš
8. Edžus Kaņeps
13. Rūdolfs Kamzols
15. Gints Lasmanis
18. Edgars Vītols

 

Komandas
(10 komandas)
1. Krievija
2. Latvija
3. Čehija
Junioru komandas
(6 komandas)
1. Krievija
2. Ukraina
3. Čehija
4. Latvija
Dāmu komandas
(4 komandas)
1. Krievija
2. Čehija
3. Latvija
4. Ukraina

 

Veterānu komandas
(8 komandas)
1. Čehija
2. Krievija
3. Somija
4. Ukraina
5. Latvija
Veterāni
(39 dalībnieki)
1. Jan Dryak (CZE)
2. Janne Kokko (FIN)
3. Petr Turon (CZE)
9. Salvis Skarainis
12. Raimonds Īša
14. Arnis Vītols
16. Martiņš Zirnis
31. Ilgvars Pavlovskis

2011

12. Pasaules čempionāts. Somija, Turku.

OPEN (kopējā klase)
(105 dalībnieki)
1. Oleg Dmitrichenko (RUS)
2. Roni Nuttunen (FIN)
3. Yanis Galuzo (RUS)
4. Edgars Caics
8. Atis Sīlis
14. Matīss Saulītis
22. Jevgēnijs Zaharovs
23. Edgars Saulītis
25. Kārlis Balodis
34. Jānis Kalnevics
35. Raivis Pukinskis
43. Raivis Sternāts
47. Valts Smagars
Dāmas
(16 dalībnieces)
1. Maria Yalbacheva (RUS)
2. Maria Saveljeva (EST)
3. Minerva Martiskainen (FIN)
7. Ilze Zuce-Tenča
11. Baiba Dace Ozoliņa
15. Dārta Ozoliņa
Juniori
(20 dalībnieki)
1. Maxim Borisov (RUS)
2. Oleg Dmitrichenko (RUS)
3. Pavel Gorodnitskiy (RUS)
9. Gints Lasmanis
10. Viesturs Lapiņš
14. Roberts Kupčs

 

Komandas
(12 komandas)
1. Krievija
2. Somija
3. Latvija
4. Zviedrija
Junioru komandas
(7 komandas)
1. Krievija
2. Somija
3. Igaunija
4. Čehija
5. Latvija
Dāmu komandas
(3 komandas)
1. Somija
2. Krievija
3. Latvija

Veterāni
(24 dalībnieki)
1. Dmitriy Petrov (RUS)
2. Janne Kokko (FIN)
3. Alexandr Kosyrev (RUS)
14. Arnis Vītols

2010

5. Eiropas čempionāts. Zviedrija, Overum.

OPEN (kopējā klase)
(82 dalībnieki)
Dāmas
(15 dalībnieces)
Juniori
(25 dalībnieki)
1. Ahti Lampi (FIN) 1. Maria Yalbacheva (RUS) 1. Matīss Saulītis
2. Alexey Zaharov (RUS) 2. Maria Miloradova (RUS) 2. Dmitriy Koshman (RUS)
3. Hans Osterman (SWE) 3. Elena Nikitina (RUS) 3. Alexey Shikerin (RUS)
7. Atis Sīlis 7. Baiba Dace Ozoliņa 7. Artjoms Zaharovs
9. Jevgēnijs Zaharovs 9. Ilze Zuče-Tenča 8. Roberts Kupčs
11. Edgars Saulītis 11. Dārta Ozoliņa 13. Jānis Karlovskis
15. Matīss Saulītis 13. Elīna Gala
19. Raivis Pukinskis    
25. Jānis Kalnevics    
31. Kārlis Balodis    
34. Artjoms Zaharovs    
65. Sandis Kalniņš    
70. Jānis Karlovskis    
75. Aleksandrs Žernovojs    
76. Roberts Kupčs    

 

Komandas
(8 komandas)
Junioru komandas
(6 komandas)
Dāmu komandas
(4 komandas)
1. Zviedrija 1. Krievija 1. Krievija
2. Krievija 2. Latvija 2. Latvija
3. Latvija 3. Somija 3. Zviedrija
4. Somija 4. Čehija 4. Somija

2009

11. Pasaules čempionāts. Ungārija, Budapešta.

54. Sergejs Mihejevs  

OPEN (kopējā klase)
(131 dalībnieks)
Dāmas
(23 dalībnieces)
Juniori
(29 dalībnieki)
1. Roni Nuttunen (FIN) 1. Maria Yalbacheva (RUS) 1. Ahti Lampi (FIN)
2. Yanis Galuzo (RUS) 2. Maria Miloradova (RUS) 2. Dmitriy Sapozhnikov (RUS)
3. Ahti Lampi (FIN) 3. Minerva Martiskainen (FIN) 3. Alexandr Miloradov (RUS)
6. Edgars Caics 10. Baiba Ozoliņa 4. Matīss Saulītis
12. Atis Sīlis 11. Ilze Zuče-Tenča 6. Artūrs Verčins
14. Jānis Kalnevics 13. Gundega Paķe 19. Haralds Gals
16. Raivis Pukinskis
22. Raivis Sternāts    
30. Edgars Saulītis    
36. Matīss Saulītis    
39. Kārlis Balodis    
46. Sandis Kalniņš    

 

Veterāni
(35 dalībnieki)
Komandas
(15 komandas)
Dāmu komandas
(6 komandas)
1. Pontus Eriksson (SWE) 1. Krievija 1. Krievija
2. Dmitry Petrov (RUS) 2. Latvija 2. Somija
3. Pavel Plešak (CZE) 3. Čehija 3. Latvija
16. Salvis Skarainis 4. Zviedrija  
18. Jānis Ķirsis 5. Somija  
29. Egīls Belševics    

 

Veterānu komandas
(10 komandas)
1. Zviedrija
2. Čehija
3. Krievija
4. Latvija

2008

4. Eiropas čempionāts. Latvija, Rīga.

OPEN (kopējā klase)
(103 dalībnieki)
Dāmas
(14 dalībnieces)
Juniori
(22 dalībnieki)
1. Ahti Lampi (FIN) 1. Maria Yalbacheva (RUS) 1. Ahti Lampi (FIN)
2. Roni Nuttunen (FIN) 2. Minerva Martiskainen (FIN) 2. Alexander Miloradov (RUS)
3. Atis Sīlis 3. Maria Miloradova (RUS) 3. Petr Tmej (CZE)
17. Raivis Pukinskis 4. Baiba Ozoliņa 8. Kārlis Balodis
22. Sandis Kalniņš 7. Gundega Paķe 9. Andrejs Kuzņecovs
25. Jānis Kalnevics 11. Elīna Gala 10. Haralds Gals
26. Sergejs Mihejevs 13. Dārta Ozoliņa 11. Didzis Ziemelis
28. Didzis Ziemelis 14. Ilze Zuce-Tenča 14. Artjoms Zaharovs
29. Jevgēnijs Zaharovs    
31. Edgars Saulītis    
39. Edgars Mucenieks    
42. Raivis Sternāts    
48. Valts Smagars    
51. Kārlis Balodis    
53. Artūrs Verčins    
57. Mikus Saulītis    
67. Ivars Viļķens    

 

Veterāni
(26 dalībnieki)
Komandas
(10 komandas)
Dāmu komandas
(4 komandas)
1. Pavel Plešak (CZE) 1. Somija 1. Krievija
2. Dmitry Petrov (RUS) 2. Zviedrija 2. Somija
3. Aleksandr Kosirev (RUS) 3. Čehija 3. Latvija
9. Salvis Skarainis 4. Krievija 4. Starptautiskā
12. Jānis Ķirsis 5. Latvija  
13. Ilgvars Pavlovskis    
16. Egīls Belševics    
18. Arnis Vītols    

 

Veterānu komandas
(6 komandas)
1. Zviedrija
2. Krievija
3. Čehija
4. Somija
5. Latvija
6. Igaunija

2007

10. Pasaules čempionāts. Krievija, Maskava.

OPEN (kopējā klase)
(117 dalībnieki)
Dāmas
(15 dalībnieces)
Juniori
(22 dalībnieki)
1. Roni Nuttunen (FIN) 1. Alexia Belavina (RUS) 1. Roni Nuttunen (FIN)
2. Aleksey Zakharov (RUS) 2. Minerva Martiskainen (FIN) 2. Edgars Caics
3. Hans Österman (SWE) 3. Maria Miloradova (RUS) 3. Atis Sīlis
19. Atis Sīlis 9. Gundega Paķe 14. Artūrs Verčins
20. Edgars Caics 10. Baiba Ozoliņa  
31. Rivis Pukinskis 15. Andra Ozola  
33. Edgars Saulītis    
43. Sergejs Mihejevs    
55. Mikus Saulītis    
62. Raivis Sternāts    
64. Jānis Kalnevics    
70. Jevgēnijs Zaharovs    

 

Veterāni
(25 dalībnieki)
Komandas
(15 komandas)
Dāmu komandas
(4 komandas)
1. Pavel Plešak (CZE) 1. Zviedrija 1. Krievija
2. Lars-Erik Svensson (SWE) 2. Somija 2. Somija
3. Aleksandr Kosirev (RUS) 3. Krievija 3. Čehija
15. Arnis Vītols 4. Čehija 4. Latvija
22. Egīls Belševics 5. Latvija  

2006

3. Eiropas čempionāts. Slovākija, Skalica.

OPEN (kopējā klase)
(111 dalībnieki)
Dāmas
(17 dalībnieces)
Juniori
(24 dalībnieki)
1. Aleksej Zaharov (RUS) 1. Alexia Belavina (RUS) 1. Edgars Caics
2. Lukás Turon (CZE) 2. Marie Vargová (CZE) 2. Lukás Turon (CZE)
3. Edgars Caics 3. Tereza Krausová (CZE) 3. Michal Hvizd (CZE)
4. Atis Sīlis 6. Dārta Ozoliņa 7. Atis Sīlis
6. Raivis Pukinskis 7. Ilze Zuce-Tenča 8. Jānis Kalnevics
23. Raivis Sternāts 8. Gundega Bērziņa 9. Edgars Mucenieks
24. Valts Smagars 10. Baiba Ozoliņa  
25. Artūrs Verčins    
29. Edijs Treigūts    
32. Matīss Saulītis    
39. Edgars Saulītis    
40. Sandis Kalniņš    
41. Sergejs Mihejevs    

 

Veterāni
(28 dalībnieki)
Komandas
(12 komandas)
Dāmu komandas
(4 komandas)
1. Pavel Plešak (CZE) 1. Čehija 1. Čehija
2. Aleksandr Zaitcev (RUS) 2. Krievija 2. Latvija
3. Aleksandr Kosirev (RUS) 3. Latvija 3. Ungārija
9. Jānis Ķirsis 4. Slovākija 4. Slovākija
10. Arnis Vītols 5. Ukraina  
12. Egīls Belševics 6. Ungārija  
18. Vilnis Zoldners    

 

2005

9. Pasaules čempionāts. Latvija, Rīga.

OPEN (kopējā klase)
(127 dalībnieki)
Dāmas
(20 dalībnieces)
Juniori
(26 dalībnieki)
1. Hans Österman (SWE) 1. Piia Pulliainen (FIN) 1. Roni Nuttunen (FIN)
2. Roni Nuttunen (FIN) 2. Aleksandra Belavina (RUS) 2. Ivan Zaharov (RUS)
21. Edgars Caics 3. Marija Miloradova (RUS) 3. Markus Andersson (SWE)
31. Jevgēnijs Zaharovs 10. Gundega Bērziņa 6. Atis Sīlis
33. Raivis Sternāts 14. Dārta Ozoliņa 10. Edgars Mucenieks
35. Sergejs Mihejevs 15. Ilze Zuce-Tenča 13. Rihards Kungs
36. Didzis Ozoliņš   15. Mikus Saulītis
37. Deniss Vitkovskis    
39. Raivis Pukinskis    
43. Edijs Treigūts    
46. Valts Smagars    
51. Mārtiņš Zirnis    
55. Ivars Viļķens    
58. Sandis Kalniņš    

 

Veterāni
(24 dalībnieki)
Komandas
(16 komandas)
Dāmu komandas
(6 komandas)
1. Thomas Petersson (SWE) 1. Somija 1. Krievija
2. Pavel Plešak (CZE) 2. Zviedrija 2. Somija
3. Aleksandr Zaitcev (RUS) 3. Čehija 3. Zviedrija
11. Ilgvars Pavlovskis 4. Krievija 4. Latvija
14. Egīls Belševics 5. Norvēģija 5. Starptautiskā
18. Dainis Zariņš 6. Latvija 6. Ungārija

2003

8. Pasaules čempionāts. Šveice, Cīrihe.

OPEN (kopējā klase)
(102 dalībnieki)
Dāmas
(22 dalībnieces)
Juniori
(24 dalībnieki)
Komandas
(14 komandas)
1. Daniel Wallen (SWE) 1. Piia Pulliainen (FIN) 1. Aleksei Zaharov (RUS) 1. Zviedrija
2. Jacob Lindahl (SWE) 2. Tarja Lindberg (FIN) 2. Ivan Zaharov (RUS) 2. Norvēģija
3. Hans Österman (SWE) 3. Hannele Valtonen (FIN) 3. Leoš Hvižd (CZE) 3. Somija
29. Mārtiņš Zirnis 6. Andra Ozola 8. Edgars Caics 4. Čehija
34. Sergejs Mihejevs 9. Lienīte Skaraine 12. Valts Smagars 5. Krievija
36. Didzis Ozoliņš 13. Inga Ruduša 13. Deniss Klokovs 6. Latvija
37. Kristaps Strazds
38. Raivis Sternāts
39. Jevgēņijs Spružs
53. Ivars Viļķens
61. Sandis Kalniņš

2001

7. Pasaules čempionāts. Čehija, Pilzene.

OPEN (kopējā klase)
(100 dalībnieki)
Dāmas
(12 dalībnieces)
Juniori
(14 dalībnieki)
Komandas
(13 komandas)
1. Hans Österman (SWE) 1. Piia Pulliainen (FIN) 1. Miikka Pulliainen (FIN) 1. Zviedrija
2. Thomas Petersson (SWE) 2. Baščanová Kristýna (CZE) 2. Michal Hvižd (CZE) 2. Čehija
3. Lars Fridell (SWE) 3. Hannele Valtonen (FIN) 3. Leoš Hvižd (CZE) 3. Somija
31. Mārtiņš Zirnis 6. Lienīte Skaraine 5. Didzis Ozoliņš 4. Norvēģija
36. Raivis Sternāts 9. Inga Ruduša 9. Aleksis Zoldners 5. Latvija
43. Sergejs Mihejevs     6. Vācija
46. Sandis Kalniņš
52. Ivars Viļķens
53. Andis Liepa
54. Jānis Ķirsis
55. Ilgvars Pavlovskis


MŪSU PARTNERI


stiga

mentos

chupachups
valsts sportam
Rīgas Dome IKSD